Úvod > Produkty > Návrh a optimalizace WiFi > AirMagnet Survey
AirMagnet Enterprise

AirMagnet
Survey

Návrh a nasazování Wi-Fi 6 sítí
s optimálním výkonem a zabezpečením.

AirMagnet Survey je řešení pro nasazování bezdrátových Wi-Fi 6 sítí, které umožňuje uživatelům měřit a hodnotit reálné hodnoty pokrytí bezdrátovými sítěmi. Pro měření může využívat interní nebo externí Wi-Fi 802.11 adaptér nebo aplikaci AirMapper ™ na analyzátorech AirCheck ™ G3 a EtherScope ™ nXG.

Mapování, plánování a projektování bezdrátových 802.11n/a/b/g/ax LAN s optimálním výkonem, zabezpečením a dodržováním předpisů Tento bezdrátový Site Survey software vypočítá ideální množství, umístění a konfigurace přístupových bodů pro úspěšné nasazení bezdrátové LAN sítě.

AirMagnet Survey neobsahuje jen ověření RF pokrytí vykreslením aktuálního výkonu koncových uživatelů sítě s ohledem na rychlost připojení, propustnost a paketové statistiky.

Konečným výsledkem je kompletní Wi-Fi "počasí mapa" všech kritických RF a výkonnostních metrik důležitých pro návrh a nasazení sítě hned napoprvé. Zabráníte nákladným IT opravám a stížnostem od uživatelů.

To je rozhodující nejen pro zajištění nejvyšší úrovně spokojenosti uživatelů, ale také to pomáhá uživatelům AirMagnet Survey udržet své marže na projektu a maximalizuje šance na získání další obchodů. Pokročilé funkce umožňují uživatelům integrovat Survey PRO s profesionálními spektrálními analyzátory a sbírat Wi-Fi a non Wi-Fi data pří jedné obchůzce, modelovat jednotlivé situace pro odhadování rezervy a definovat strategie migrace do nových technologií, vytvářet uživatelské reporty průzkumu, provádět venkovní průzkumy pomocí GPS zařízení, provádět Voice over Wi-Fi site survey a navrhnout síť aby mohla být připravena na hlas, certifikovat síť pro koncového uživatele sítě s ohledem na aplikační požadavky a detailně plánovat kapacity pro koncové uživatele. AirMagnet Survey je k dispozici v "Express" a "Pro" verzi.

AirMagnet Survey Express nabízí základní verzi bezdrátového softwarového řešení Site Survey umožňující uživatelům provádět základní Wi-Fi survey s možností zmapování signálu, šumu a dokonce i výkonu uživatele.

AirMagnet Survey PRO rozšiřuje tyto možnosti a přidává výkonné průmyslově definované funkce včetně bezdrátové 802.11n instalace, vícepodlažních nasazení, venkovní průzkumů, síťového ověřování návrhu, ověřování připravenosti pro přenos hlasu, průzkumy a analýzy RF spektra, rozsáhlé reportovací možnosti a mnoho dalších.

Videa

Podrobné návody jak používat AirMagnet Survey PRO:

zakládání nového projektu, používání modulu Planner, typy survey, mapy pokrytí, použití AirWise analýzy atd.

Klíčové vlastnosti

  • Návrh a nasazení nejpřesnější vnitřní i venkovní bezdrátové sítě LAN (802.11n/a/b/g/ax). Správně hned napoprvé a zabráníte nákladným IT opravám a stížnostem od uživatelů
  • Sbírejte reálná data díky unikátnímu měření (propustnost bezdrátové sítě, rychlost přenosu dat, opakování, ztráty)
  • Minimalizování drahých výpadků výkonu bezdrátové 802.11n/a/b/g/ax LAN kvůli RF zdrojů rušení provedením souběžné analýzy bezdrátového spektra v jedné obchůzce
  • Simulace "what-if" scénáře pro prevenci nebo minimalizaci nákladného opakování průzkumu bezdrátového prostředí
  • Single-click pro ověření bezdrátové sítě LAN na připravenost pro Voice over Wi-Fi a Location Services
  • Certifikace bezdrátové sítě podle předefinovaných požadavků. Pass/fail reporty
  • Uživatelské reporty umožňující efektivní předání výsledků na základě požadavků pro bezdrátových design/aplikace.
  • Bezproblémová integrace s AirMagnet Planner pro ověření navrhovaného modelu bezdrátové sítě LAN
  • Integrace s AirCheck™ Wi-Fi Tester a AirMapper™ aplikacemi založených na chytrých telefonech a tabletech pro návrhy a ověření vaší BYOD sítě
Naše další projekty: netcam| network management| průmyslové switche| fluke testery| mediakonvertory| multifukční kabelové testery